Nabízíme krásný kalendář jako náhradní plnění nebo firemní dárek

Svátky a slavnosti 2015

Kalendář je možné objednat jako firemní dárek i jako formu náhradního plnění

Kalendář je možné objednat jako firemní dárek i jako formu náhradního plnění

Publikace s kalendářem Svátky a slavnosti 2015 připomíná nejdůležitější svátky, které v tomto roce slaví lidé z různých částí světa, podle různých kulturních a náboženských tradic. Dozvíte se, jaká je dnešní podoba starých keltských, křesťanských, buddhistických, židovských nebo muslimských svátků a slavností. K základním informacím připojujeme další aktuální články, reportáže a rozhovory se zajímavými osobnostmi, které mají ke svátkům a jejich slavení blízko.

Publikaci Svátky a slavnosti 2015 lze použít jako nástěnný kalendář, který můžete jednou za čas sundat ze stěny, abyste si přečetli, co se právě slaví.

Autorkou kreseb v publikaci je akademická malířka Blanka Jakubčíková, která pracuje v Dobrém místě jako vedoucí rubriky Art Brut na webovém portále Lidemezilidmi.cz.

Obrazy namaloval kombinovanou technikou Jan Štulíř, student 4. ročníku oboru užitá malba na Soukromé střední umělecké škole designu v Praze.

Na redakčním zpracování textů se podíleli zaměstnanci Dobrého místa, z.s. – Marcela Krylová, Josef Gabriel, Stanislav Šumbera, Tomáš Vaněk, Michal Kašpar a Ondřej Rubeš.