Skip to content

Monika Henčlová: Holka divoká

Obálka knížky Holka divoká
Obálka knížky Holka divoká

S radostí oznamujeme, že naše kolegyně Monika Henčlová vydala v listopadu svou knihu Holka divoká. Budeme citovat, jak se o tuto radost podělila sama autorka:

Haló haló,
na vědomost se dává, že konečně vyšlo to moje veledílo! Jmenuje se to “Holka divoká” a pokud čekáte, že jde o výpověď invalidní chudinky, tak ne. Kdo mě zná, už ví a ostatní to během pár kapitol pochopí. Žiju ve stylu “Nic není nemožné, olé!”.
Chcete se pobavit nebo jen zakroutit hlavou nebo možná zapochybovat o zdravém intelektu autorky? Pak ta knížka je právě pro vás a prosím nebuďte labutě a tuto zprávu pošlete dál, ať se pobaví i ostatní.
Pokud vás tímto mailem obtěžuji, je to váš problém a nikoho ani mě neobtěžujte s možností řešení.
Pro vás ostatní mám zprávu, že knížka stojí stovku a teď před Vánoci její koupí pácháte dobrý skutek. Jedna trhlá vozíčkářka bude mít fakt veselé Vánoce.
Jo, a důležité info. Knihu vydává spolek Dobré místo. Jsem pomáhala se vznikem této organizace, tak to náležitě oceňte:-) Čekám na vaše objednávky, děkuji předem za krásné Vánoce a pochopení, že můj důchod je chudák invalidní, tak vy jako schopní jedinci, mu jistě rádi pomůžete.

Monika

Objednávat můžete na e-mailu spolek@dobre-misto.cz nebo telefonním čísle 777 733 400.

Cena knihy činí 100 Kč (platí při osobním vyzvednutí). Knížku Moniky Henčlové si můžete nechat zaslat na dobírku prostřednictvím České pošty za Kč 175,– . V případě platby předem na účet,  činí cena  Kč 139,–. Podrobnější informace o platbě předem žádejte prosím prostřednitvím e-mailu.