Skip to content

Svátky a slavnosti 2015

Publikace s kalendářem Svátky a slavnosti 2015 připomíná nejdůležitější svátky, které v tomto roce slaví lidé z různých částí světa, podle různých kulturních a náboženských tradic. Dozvíte se, jaká je dnešní podoba starých keltských, křesťanských, buddhistických, židovských nebo muslimských svátků a slavností. K základním informacím připojujeme další aktuální články, reportáže a rozhovory se zajímavými osobnostmi, které mají ke svátkům a jejich slavení blízko.

Publikaci Svátky a slavnosti 2015 lze použít jako nástěnný kalendář, který můžete jednou za čas sundat ze stěny, abyste si přečetli, co se právě slaví.

Autorkou kreseb v publikaci je akademická malířka Blanka Jakubčíková, která pracuje v Dobrém místě jako vedoucí rubriky Art Brut na webovém portále Lidemezilidmi.cz.

Obrazy namaloval kombinovanou technikou Jan Štulíř, student 4. ročníku oboru užitá malba na Soukromé střední umělecké škole designu v Praze.

Na redakčním zpracování textů se podíleli zaměstnanci Dobrého místa, o.s. – Marcela Krylová, Josef Gabriel, Stanislav Šumbera, Tomáš Vaněk, Michal Kašpar a Ondřej Rubeš.

Popis produktu

Formát – 250 × 353 mm
Rozsah – 52 stran
Papír – 120 g/m2
Tisk – plnobarevný ofset
Vazba – kroužková s háčkem na pověšení, bílý karton na konci publikace zpevňuje celou vazbu a dá se současně použít k natištění firemního loga

Cena je závislá na množství odebraných kusů. Od 100 ks je možné natištění loga.

Svátky a slavnosti 2015 nabízíme jako náhradní plnění pro firmy nebo také jako vánoční či novoroční dárky pro firemní klienty, obchodní partnery či zaměstnance!

Svátky a slavnosti nabízíme firmám k odběru ve větším množství k využití jako vánoční či novoroční dárky klientům či obchodním partnerům, současně lze zakoupené publikace využít jako tzv. náhradní plnění, když firma nezaměstnává zákonný počet osob se zdravotním postižením. Na tento typ využití se informujte na josef.gabriel@dobre-misto.cz nebo na telefonu 773 165 647.